Élet a szivárványon innen és túl

Fürdőruci

 Kedves Olvasó!


Kezdjük azzal, hogy néhány napja rátaláltam egy oldalra, ahol nagyon csini rucikat lehet kapni. Sokat nézegelődtem, szemezgettem, és csodák-csodájára találtam a vágyaimnak megfelelő fürdőrucit. Feketét szerettem volna, és mindenképpen pánt nélkülit. És találtam is egyet, ami bár kicsit színes is, és fekete is, de nekem nagyon tetszik. Igaz, kicsit merész, de úgy érzem még belefér 🙂



Pánt nélküli csíkos bikini fürdőruha


Már meg is rendeltem! Igazi különlegesség! És ez legalább méginkább motívál a testformálásomat illetően! Apropó sport… rékázok rendesen, becsületesen! Tegnap vettem lábsúlyt (épp akciós volt), és már ki is próbáltam. Ma pedig vettem Cerbona búzapelyhet mézzel és malátával… Ez lesz ezentúl a reggelim. Ma és tegnap is vacsira egy-egy zöldalmát ettem. És sokkal jobban érzem magam, mint mondjuk néhány hete. És ma kaptam egy elismerést is! A szavazás után bementem a helyi boltba és a pénztáros megjegyezte, hogy mennyit fogytam… szerinte nagyon látványos a dolog 🙂


Szép estét/éjszakát (hosszú lesz…)!


Huncutka


Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!